Walne Zgromadzenie Członków PSLD

17 listopada 2013r.

W dniach 14-15 listopada 2013 roku ( w piątą rocznicę powstania ) odbyło się Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Zarząd PSLD dziękuje za aktywny udział detektywom, którzy zjawili się na spotkaniu w ilości umożliwiającej zdolność do procedowania i przyjmowania uchwał. Dookoptowany został członek Zarządu Stowarzyszenia. Został nim nasz kolega Eugeniusz Kazienko. Podjęta została uchwała o przyjęciu w poczet członków naszej organizacji koleżanki Eweliny Flis z Lublina (gratulujemy!!!!)

Bardzo dziękujemy za udział w drugim dniu obrad naszym gościom. Ekspertowi Wariografii panu Dariuszowi Bartnickiemu. Ciekawa prezentacja dotycząca zastosowania poligrafu w sprawach z zakresu detektywistyki i śledztwach gospodarczych uwieńczona została porozumieniem współpracy z naszym stowarzyszeniem. O szczegółach poinformujemy wszystkich członków w odrębnej korespondencji. Współwłaściciele spółki cywilnej DuoKomp pan Dominik Stajnbart i Krystian Kozera, omówili zastosowanie nowatorskiego projektu ” Argus” w sferze zabezpieczenia biznesu. Bardzo dziękujemy,Zawarte zostało porozumienie, o szczegółach którego poinformujemy w wewnętrznej korespondencji.

Dziękujemy panu Piotrowi Majewskiemu z firmy Rikaline Polska za zademonstrowanie produktów służących nadzorowi GPS.

Szczególne podziękowania należą się naszemu członkowi Pawłowi Kaźmierskiemu którego prelekcja z jednoczesnym pokazem sprzętu specjalnego, służącego zabezpieczeniu biznesu, wzbudziła ogromne zainteresowanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, za zaangażowanie i miłą atmosferę spotkania.

Zapraszamy wszystkich licencjonowanych detektywów do wstępowania w szeregi naszej organizacji.

Członkostwo w PSLD to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i współpracy z doświadczonymi detektywami z terenu całego kraju ale także wymierne efekty finansowe.