Targi Bezpieczeństwa Ochrony Mienia i Zdrowia w Bydgoszczy – Fotorelacja

29 października 2015r.

DSCN1245

W dniach 24 i 25 października w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym odbyły się Targi Bezpieczeństwa Ochrony Mienia i Zdrowia w Bydgoszczy. Przypominam, ze Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów  było jednym z patronów merytorycznych tej imprezy. Była to I edycja Targów, która odbyła się po oddaniu Hali do użytku.

W dniu 24 października, członek Zarządu PSLD wygłosił prelekcje na temat: Uwarunkowania prawne i praktyka w sprawach z zakresu śledztw gospodarczych w przedsiębiorstwie. Nowe trendy i wyzwania w pracy detektywa.

W wykładzie a następnie prezentacji urządzeń wykorzystywanych w kontrwywiadzie gospodarczym,wziął udział Paweł Kaźmierski.

W dniu 25 października dużym zainteresowaniem cieszył się wykład Eugeniusza Kazienki n/t zastosowania wariografu w biznesie. Prelekcja została połączona z prezentacją.

Zebranym na wykładach i targach, mówiliśmy o misji PSLD i uwarunkowaniach prawnych w pracy polskiego detektywa. Prezes Wiesław Modrakowski  udzielił wywiadu, przedstawicielom prasy obecnym na imprezie. Zarząd PSLD dziękuje członkom Stowarzyszenia, którzy poświęcili swój czas na przeprowadzenie darmowych konsultacji i udział w wykładach.
Dziękujemy: Agnieszce Modrakowskiej, Ani Miklas, Pawłowi Kaźmierskiemu, Jackowi Dobrogoszcz, Markowi Bartkowskiemu i Sebastianowi Frycz.
Poniżej znajduje się fotorelacja z imprezy. Ograniczyliśmy się do niektórych materiałów, aby nie publikować podobizny osób które nie wyraziły na to zgody.

Pozdrawiamy Zarząd PSLD