Patronat Medialny dla Verificators

07 września 2023r.

Z radością ogłaszamy, że przyjęliśmy patronat nad najnowszym przedsięwzięciem wywiadowni gospodarczej, Verificators. Obejmuje on praktyczny przewodnik na temat metod zdobywania kluczowych informacji o zagranicznych firmach. Pierwszy e-book z cyklu „Jak sprawdzić firmę z Europy Wschodniej” skupia się na procesie weryfikacji potencjalnych partnerów biznesowych, szczególnie z obszarów takich jak Ukraina, Rosja, Białoruś i Gruzja.

Koncepcja stworzenia tego poradnika powstała się na bazie doświadczeń Verificators wynikających ze współpracy z przedsiębiorcami. Ich celem jest podniesienie świadomości dotyczącej ryzyka wynikającego z niewłaściwych relacji biznesowych. W kontekście trwającego konfliktu zbrojnego na Ukrainie, znaczenie weryfikacji potencjalnych kontrahentów jest jeszcze bardziej kluczowe. Głównym powodem są kary nakładane na firmy współpracujące z podmiotami, które są objęte sankcjami.

W przyszłym miesiącu możemy się spodziewać kolejnego poradnika z cyklu „Jak sprawdzić firmę z …”, tym razem obejmujący kraje Europy Środkowej.

Poradnik jest w formie e-booka. Jest całkowicie bezpłatny, dostępny do pobrania na stronie https://verificators.com/ebook/

Zachęcamy do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie!